Home

Przykłady wdrożeń

mCloud

Zbudowaliśmy zespół odpowiedzialny za rozwój jednego z kluczowych produktów w portfolio mCloud. Zwiększyliśmy efektywność procesu analizy obrazów pochodzących z monitoringu farm wiatrowych uzyskując 15% wzrost poprawności odczytów. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, aby skutecznie uniemożliwić firmom na całym świecie zmniejszenie kosztów energii elektrycznej prowadzenia biznesu jednocześnie dbając o zrównoważony rozwój.

Czytaj więcej

VoiceSense

Stworzyliśmy oprogramowanie do generowania w czasie rzeczywistym spersonalizowanych prognoz zachowań osób na podstawie ich głosu bez konieczności analizy kontekstu wypowiadanych słów. Dostarczyliśmy innowacyjny system, który już teraz ma zastosowanie m.in. w rekrutacji kandydatów, zarządzaniu ryzykiem finansowym, oraz w opiece medycznej.

Czytaj więcej

StreamIT

Zespół naszych ekspertów opracował nowy produkt w technologii streamingu z kategorii white-label Free Ad-Supported TV (FAST). Dostarczona platforma w innowacyjny sposób wykorzystuje model biznesowy emisji płatnych treści video bez konieczności wyświetlania odbiorcom reklam. Wdrożyliśmy cały system dla nadawcy treści zawierający oprócz nowoczesnego streamingu także narzędzia analityczne i reklamowe. Cały projekt został zrealizowany w rekordowym czasie 8 miesięcy od rozpoczęcia prac.

Czytaj więcej

MoodMedia

Stworzyliśmy zespół ekspertów oprogramowania który zbudował innowacyjne rozwiązanie marketingowe w nowoczesnym systemie multimedialnym. Wykorzystaliśmy dane, muzykę, zapachy i moc przekazu społeczności tworząc niezwykłe doświadczenia dla użytkownika. Ten pionierski system jest wykorzystywany przez wiodące marki/brands na całym świecie.

Czytaj więcej

DroneBase

Dostarczyliśmy rozwiązanie do zarządzania danymi lotniczymi dla infrastruktury o wysokich wymaganiach niezawodności m.in. farmy wiatrowe, kompleksy centrów handlowych, obiekty użyteczności publicznej etc. Dostarczyliśmy oprogramowanie razem z zaprojektowanym procesem rozwoju, począwszy od sposobów właściwego pozyskiwania danych po samodzielne trenowanie i optymalizację końcowych modeli AI. Ten Klient samodzielnie już dba o rozwój platformy i zapewnia obsługę dla ponad 5000 klientów na całym świecie.

Czytaj więcej

DCC

Stworzyliśmy zespół R&D zajmujący się optymalizacją przetwarzania treści audio i video w postaci 100% zakodowanych treści. Innowacyjność rozwiązania przyciągnęła inwestora, który nadal rozwija płatną platformę video wraz z naszym zespołem. Zbudowany system IT obsługuje Klientów na całym świecie w ponad 40 krajach.

Czytaj więcej

Curiosity Robotics

Nasi eksperci tworzą społecznego robota, który interaktywnie uczy dzieci języków obcych w sposób zabawowy. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, takie jak uczenie maszynowe, sztuczna inteligencja i chmura obliczeniowa. Wprowadzamy innowacyjną rewolucje w nauczaniu początkowym, zapewniająca efektywną i spersonalizowaną edukację dla dzieci.

Czytaj więcej

CashForce

Globalny producent systemów bankowych poszukiwał elastycznej formy obsługi rosnącego zapotrzebowania na swoje usługi. Zbudowaliśmy dedykowany zespół, który efektywnie zapewnia ciągłą integracja i rozwój platformy obsługi płatności z różnymi bankami w oparciu o system SEPA. Zbudowana technologia wciąż odnosi znaczące sukcesy w świecie nowoczesnych płatności, obsługując Klientów w ponad 140 krajach. Zrealizowaliśmy ten projekt dzięi naszemu dużemu doświadczeniu w branży fintech.

Czytaj więcej

Conforama

Zwiększyliśmy efektywność zespołów sprzedażowych poprzez zastosowanie nowoczesnych technologii w procesie pozyskiwania Klientów. Spersonalizowaliśmy platformę Hybris i stworzyliśmy narzędzia, które wspierają sprzedawców na terenie sklepu. Integracja danych pochodzących z e-commerce w całym marketplace przyniosła dodatkowe oszczędności połączone z usprawnieniem procesów. Wspólnie z konsorcjum dostawców udowodniliśmy jak cyfrowa transformacja pomaga w rozwoju Conforamy.

Czytaj więcej

AirFusion

Zbudowaliśmy od podstaw rozwiązanie oparte o machine learning (trening modelu, etykietowanie, modelowanie, optymalizacja algorytmu). Zautomatyzowaliśmy monitoring i detekcję poprawności pracy turbin wiatrowych. Obniżyliśmy koszty utrzymania zapewniając ciągłość pracy turbin wiatrowych bez konieczności użycia wykwalifikowanej kadry technicznej. Nasza technologia przyciągnęła nowych inwestorów do tej spółki.

Czytaj więcej

Porozmawiaj z naszym ekspertem! Dzielimy sie wiedzą.