Senior React Native Developer

zdalnie, Warszawa

| atrakcyjne wynagrodzenie

Zapraszamy, jeśli chcesz wziąć udział w budowaniu nowej, chmurowej platformy dla usług telewizji cyfrowej.
Dołączysz do zwinnego zespołu tworzącego innowacyjną platformę do agregacji, przetwarzania treści od dostawców i serwowania tych treści użytkownikom końcowym. Rozwiązanie będzie wieloplatformowe (WEB, aplikacje mobile, Smart TV).

Twoje zadania będą obejmowały:

  • rozwój nowatorskich interfejsów użytkownika dla urządzeń mobilnych i WWW;
  • proponowanie i implementację rozwiązań;
  • współpracę nad architekturą;
  • code review;
  • własny rozwój.

Zapraszamy do nas, jeśli:

  • masz 5+ lat doświadczenia w pracy z React Native dla co najmniej jednej platformy natywnej (Android, iOS);
  • znasz React JS, JavaScript, TypeScript, CSS/SCSS;
  • korzystasz z Git;
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację oraz rozumienie dokumentacji technicznej;

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • trwałą i stabilną współpracę;
  • pracę zdalną lub w kameralnym biurze w centrum Warszawy;
  • czas pracy dostosowany do Twoich potrzeb;
  • wewnętrzne szkolenia oraz finansowanie udziału w różnych wydarzeniach programistycznych;
  • naukę języków (francuski, niemiecki, angielski, hiszpański);
  • prywatną opiekę medyczną;
  • budżet integracyjny;
  • indywidualne i elastyczne podejście do ludzi oraz sytuacji.
CIR

7bulls.com is a certified Research and Development Center in Poland and France.

Programs: Tax credit - crédit d'impôt recherche (FR) and Centrum Badawczo Rozwojowe (PL)

Tax credits and innovation
Bon na innowacje

We operate within innovation voucher and other financing programs targeting research and development work.

Sprawdź

We support organising cycling ultramarathons

brevety.pl

We create and play card games. Sometimes even mean ones.

itmonsters.7bulls.com

More from life at 7bulls.com on our social media #lebyk

European Funds
RP
kujawsko-pomorskie
eurostars
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
European Union