QA Specialist

Warszawa

Jesteśmy polską Grupą Kapitałową istniejącą na rynku od ponad 15 lat. Dostarczamy usługi wdrażania oraz integracji systemów informatycznych i tworzymy kompleksowe rozwiązania IT. Pracujemy dla klientów z Ameryki Północnej i Południowej, Azji, Europy Zachodniej oraz z Polski.

Stale wzmacniamy nasz zespół ze względu na potrzeby w realizowanych przez nas projektach. Dołączenie do nas to szansa na wymianę wiedzy, realizacja ciekawych projektów, często w międzynarodowym środowisku, możliwość pracy w różnych modelach współpracy.

Jeśli uważasz, że spełniasz poniższe kryteria, chcesz zmienić otoczenie, szukasz nowych wyzwań, lub chcesz żebyśmy my je dla Ciebie znaleźli – prześlij swoje CV na adres people@peopletrust.pl

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Co dajemy?

  • Pracę w ciekawych często unikalnych projektach
  • Możliwość rozwoju umiejętności
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B lub umowę o pracę
  • Konkurencyjne stawki wynagrodzeń
  • Masę rozrywek i super atmosferę

Obowiązki

  • Przygotowanie scenariuszy i przypadków testowych
  • Wykonywanie testów manualnych
  • Udział w procesie analitycznym
  • Tworzenie dokumentacji z przeprowadzanych testów
  • Raportowanie wyników testów

Nasze oczekiwania

  • 3+ lata doświadczenia w testowaniu oprogramowania
  • Znajomość narzędzi JIRA, HP ALM itp.
  • Mile widziana podstawowa znajomość Java, Javascript
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Znajomości metodyki SCRUM
  • Znajomości języka angielskiego
CIR

7bulls.com is a certified Research and Development Center in Poland and France.

Programs: Tax credit - crédit d'impôt recherche (FR) and Centrum Badawczo Rozwojowe (PL)

Tax credits and innovation
Bon na innowacje

We operate within innovation voucher and other financing programs targeting research and development work.

Sprawdź

We support organising cycling ultramarathons

brevety.pl

We create and play card games. Sometimes even mean ones.

itmonsters.7bulls.com

More from life at 7bulls.com on our social media #lebyk

7bulls
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
eurostars
European Funds
European Union