Junior IT Rekruter(ka)

Warszawa

| 4 000 – 6 000 PLN netto na B2B

Grupa 7bulls działa od blisko 20 lat na rynku polskim i międzynarodowym. Mamy status Centrum Badawczo-Rozwojowego. Nasze zespoły, złożone z wysokiej klasy ekspertów, tworzą wyspecjalizowane oprogramowanie, budują zaawansowane systemy informatyczne oraz dostarczają innowacyjne rozwiązania. Dynamicznie rozwijamy się i rośniemy.

Jeśli chcesz rozwijać się razem z nami i wziąć udział w przygodzie technologicznej przez rekrutowanie wysokiej klasy specjalistów IT, to koniecznie odezwij się do nas!

Twoje zadania będą obejmowały:

  • planowanie i prowadzenie procesu rekrutacyjnego;
  • tworzenie ogłoszeń rekrutacyjnych;
  • selekcję i aktywne poszukiwanie kandydatów;
  • przeprowadzanie wstępnych rozmów rekrutacyjnych;
  • tworzenie profili kandydatów;
  • utrzymywanie bazy kandydatów;
  • prezentowanie kandydatów klientom firmy;
  • udział w działaniach z zakresu  Employer Branding.

Zapraszamy do nas, jeśli:

  • masz co najmniej pół roku realnego i aktualnego doświadczenia związanego z rekrutacją w obszarze IT;
  • traktujesz życzliwie siebie oraz inne osoby i lubisz rozmawiać z ludźmi;
  • jesteś osobą samodzielną, która wie, kiedy warto poprosić o pomoc;
  • lubisz wyzwania, szukanie nowych rozwiązań i sprawdzanie pomysłów;
  • jesteś osobą dokładną i zorganizowaną;
  • swobodnie posługujesz się językiem angielskim w rozmowach telefonicznych oraz w piśmie (poziom B2);
  • chcesz zdobywać nowe umiejętności, uczyć się i rozwijać.

Jak pracujemy?

Stawiamy na życzliwość i wzajemny szacunek, jednak nie dajemy sobie wchodzić na głowę. Ważne są dla nas uczciwość i zaufanie. Skutecznie i z zaangażowaniem współdziałamy w zespole, ale cenimy samodzielność. Lubimy nieformalną atmosferę oraz brak zbędnych procedur.

Oferujemy:

  • pracę zdalną lub stacjonarną, w kameralnym biurze w klimatycznej kamienicy w centrum Warszawy;
  • trwałą i stabilną współpracę (B2B lub umowa o pracę);
  • bonusy za skuteczność;
  • czas pracy dostosowany do Twoich potrzeb;
  • rozwój wiedzy i umiejętności, w tym specjalistyczne szkolenia;
  • naukę języków (francuski, niemiecki, angielski, hiszpański);
  • prywatną opiekę medyczną;
  • Multisport;
  • budżet integracyjny;
  • indywidualne i elastyczne podejście do ludzi i sytuacji.
CIR

7bulls.com is a certified Research and Development Center in Poland and France.

Programs: Tax credit - crédit d'impôt recherche (FR) and Centrum Badawczo Rozwojowe (PL)

Tax credits and innovation
Bon na innowacje

We operate within innovation voucher and other financing programs targeting research and development work.

Sprawdź

We support organising cycling ultramarathons

brevety.pl

We create and play card games. Sometimes even mean ones.

itmonsters.7bulls.com

More from life at 7bulls.com on our social media #lebyk

European Funds
RP
kujawsko-pomorskie
eurostars
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
European Union