Java Developer OPF

Warszawa

| 11 000 – 16 000 PLN + VAT dla B2B

Jeśli chcesz dołączyć do projektu technologicznego w jednym z największych światowych banków, to zapraszamy…

Twoje zadania będą obejmowały:

  • pracę z najnowszymi rozwiązaniami do przetwarzania płatności;
  • tworzenie, ulepszanie i testowanie aplikacji;
  • udział we wdrożeniach oprogramowania;
  • tworzenie dokumentacji technicznej;
  • wspieranie innych programistów.

Zapraszamy do nas, jeśli:

  • masz solidne podstawy informatyczne (kierunkowe wykształcenie);
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji (powyżej 3 lat);
  • korzystasz z dobrych praktyk deweloperskich: GIT, wzorce projektowe, code review, unit testing, continuous integration;
  • dobrze znasz technologie: Java (JDK 1.8 / 1.7), JEE, EJB 3.1, MQ, Maven, Hibernate;
  • dobrze znasz technologie: XML, XSD;
  • znasz serwery aplikacji: WebSphere, WebLogic lub JBoss;
  • znasz SQL oraz technologie relacyjne Oracle lub DB2;
  • potrafisz projektować API w stylu REST ;
  • pracujesz w środowisku Linux;
  • bardzo dobrze znasz angielski.

Docenimy, jeśli:

  • znasz platformę Docker lub Kubernetes;
  • wiesz co to Kafka;
  • wiesz co to Akka.

Oferujemy:

  • pracę zdalną – w najbliższych tygodniach 100% czasu pracy;
  • trwałą i stabilną współpracę (umowa o pracę lub B2B);
  • czas pracy dostosowany do Twoich potrzeb;
  • niepubliczną opiekę medyczną;
  • budżet integracyjny;
  • szkolenia specjalistyczne;
  • naukę języków (francuski, niemiecki, angielski, hiszpański);
  • wygodny dojazd w przypadku pracy stacjonarnej (biuro klienta w centrum Warszawy).
CIR

7bulls.com is a certified Research and Development Center in Poland and France.

Programs: Tax credit - crédit d'impôt recherche (FR) and Centrum Badawczo Rozwojowe (PL)

Tax credits and innovation
Bon na innowacje

We operate within innovation voucher and other financing programs targeting research and development work.

Sprawdź

We support organising cycling ultramarathons

brevety.pl

We create and play card games. Sometimes even mean ones.

itmonsters.7bulls.com

More from life at 7bulls.com on our social media #lebyk

7bulls
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
eurostars
European Funds
European Union