DevOps Specialist

zdalnie, Warszawa

| 7 000 – 12 000 PLN brutto na UOP

Zapraszamy, jeśli chcesz dołączyć do zespołu developerskiego zajmującego się rozwojem platformy MELODIC (multicloud management and optimization). www.melodic.cloud jest unikalnym na skalę światową rozwiązaniem umożliwiającym automatyczne wdrażanie i optymalizowanie aplikacji w środowisku multicloud.

Twoje zadania będą obejmowały:

  • pracę z najnowszymi technologiami w obszarze Cloud Computing (AWS, GCP, Azure, OpenStack, OpenWhisk, K8s), ze szególnym naciskiem na multicloud;
  • automatyzację budowania, wdrażania i konfigurowania aplikacji w oparciu o CI/CD;
  • współpracę w środowisku międzynarodowym, wraz z uczestnictwem w projektach badawczych Horizon 2020;
  • projektowanie architektury aplikacji w paradygmacie Cloud First;
  • własny rozwój, w szczególności certyfikację ze znajomości wiodących platform chmurowych.

Zapraszamy do nas, jeśli:

  • jesteś dobrym zaangażowanym specjalistą DevOps :)
  • masz wiedzę z zakresu Cloud Computing i przynajmniej jednej z wiodących platform chmurowych (AWS, GCP, Azure lub OpenStack);
  • masz doświadczenie w programowaniu w językach skryptowych;
  • znasz Docker – tworzenie i zarządzanie kontenerami
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację oraz rozumienie dokumentacji technicznej;
  • spełniasz nasze wymagania w zakresie znajomości stosu technologicznego (znajomość przynajmniej jednej platformy chmurowej, CI/CD, programowanie w językach skryptowych, kontenery Docker).

Docenimy

jeśli wiesz co to Kubernetes, BigData (Hadoop, Spark, inne), Serverless, Cloud (AWS, Azure, GCP, OpenStack, OpenWhisk, inne), Cloud Native i Microservices. Mile widziana certyfikacja AWS, GCP, Azure.

Oferujemy:

  • trwałą i stabilną współpracę na postawie umowy o pracę;
  • pracę zdalną lub w kameralnym biurze w centrum Warszawy;
  • czas pracy dostosowany do Twoich potrzeb;
  • wewnętrzne szkolenia oraz finansowanie udziału w różnych wydarzeniach programistycznych;
  • naukę języków (francuski, niemiecki, angielski, hiszpański);
  • prywatną opiekę medyczną;
  • budżet integracyjny;
  • indywidualne i elastyczne podejście do ludzi oraz sytuacji.
CIR

7bulls.com is a certified Research and Development Center in Poland and France.

Programs: Tax credit - crédit d'impôt recherche (FR) and Centrum Badawczo Rozwojowe (PL)

Tax credits and innovation
Bon na innowacje

We operate within innovation voucher and other financing programs targeting research and development work.

Sprawdź

We support organising cycling ultramarathons

brevety.pl

We create and play card games. Sometimes even mean ones.

itmonsters.7bulls.com

More from life at 7bulls.com on our social media #lebyk

7bulls
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
eurostars
European Funds
European Union