Android Developer

zdalnie, Warszawa, Zielona Góra

| 21 800 – 26 000 PLN + VAT na B2B

Wspólnie z jedną z największych na świecie szkół języka angielskiego tworzymy pierwszego na świecie robota wspierającego naukę języków dla dzieci poniżej 4 roku życia.
Dlatego szukamy doświadczonego Android Developera, który weźmie udział w projekcie badawczym obejmującym sztuczną inteligencję, programowanie robotów i budowanie wokół platformy ekosystemu.

Dołącz do międzynarodowego zespołu pracującego nad innowacyjną platformą edukacyjną i rozwijaj się w stabilnej firmie.
Nie czekaj, aplikuj! Szukamy właśnie Ciebie!

Twoje zadania będą obejmowały:

  • kodowanie (80% czasu);
  • projektowanie i rozbudowę oprogramowania robota w Android SDK;
  • rozszerzanie obecnego SDK dla robota;
  • integrację robota z mechanizmami sztucznej inteligencji;
  • optymalizację oprogramowania (zapewnienie płynności działania);
  • budowanie i wspieranie systemu zarządzania robotami;
  • rozwój narzędzia wspierającego pedagogów w tworzeniu treści lekcji;
  • zaangażowanie w rozwój: testowanie, budowanie i wdrażanie całej platformy.

Zapraszamy do nas, jeśli:

  • dobrze znasz Android, Android SDK, Java lub Kotlin;
  • masz doświadczenie w testowaniu automatycznym;
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację oraz rozumienie dokumentacji technicznej.

Docenimy

  • jeśli znasz Cordova, obsługę IoT, metodologię Agile.

Oferujemy:

  • nieformalną atmosferę i pewność, że jesteś dla nas ważną osobą;
  • trwałą i stabilną współpracę (UoP lub B2B);
  • pracę zdalną lub w kameralnym biurze w centrum Warszawy;
  • czas pracy dostosowany do Twoich potrzeb;
  • pracę w małych zespołach, bez zbędnej biurokracji oraz niepotrzebnych procedur;
  • rozwój w międzynarodowym projekcie;
  • współpracę z profesjonalistami, którzy chętnie dzielą się gruntowną wiedzą o metodyce wytwarzania oprogramowania;
  • wewnętrzne szkolenia oraz finansowanie udziału w różnych wydarzeniach programistycznych;
  • naukę języków (francuski, niemiecki, angielski, hiszpański) w godzinach pracy;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • karnety sportowe Multisport;
  • budżet integracyjny;
  • indywidualne i elastyczne podejście do ludzi oraz sytuacji.
CIR

7bulls.com is a certified Research and Development Center in Poland and France.

Programs: Tax credit - crédit d'impôt recherche (FR) and Centrum Badawczo Rozwojowe (PL)

Tax credits and innovation
Bon na innowacje

We operate within innovation voucher and other financing programs targeting research and development work.

Sprawdź

We support organising cycling ultramarathons

brevety.pl

We create and play card games. Sometimes even mean ones.

itmonsters.7bulls.com

More from life at 7bulls.com on our social media #lebyk

European Funds
RP
kujawsko-pomorskie
eurostars
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
European Union